Table Tennis (Elementary Boys) Single A

Name Division Rank
KURT A ORZALES Surigao del Sur Gold
KYLE T RUERAS Surigao City Silver
DYLAN HENRY (BISLIG) F BACUD
PHOENIX SEER (AGUSAN DEL NORTE) A BAGUIO
Agusan del Norte
Bislig City
Bronze

Table Tennis (Elementary Boys) Single B

Name Division Rank
GIAN PHILIP BAGA Bislig City Gold
JAMES ALBERT AMPARADO Agusan del Sur Silver
SIARGAO-JOHN JOSEPH M. TESIORNA
SURIGAO DEL NORTE-OGEBEL T. MIRA
Siargao Island
Surigao del Norte
Bronze

Table Tennis (Elementary Boys) Doubles

Name Division Rank
Angelo Teofilo
Keyl A. Orzales
Surigao del Sur Gold
Roberto O. Ayala
Russel Rey B. Cuillas
Agusan del Sur Silver
Bislig – Joseth Bryce T. Sajulga
Bislig – Wendel R. Mabalatan
Surigao City – Gian Gerard R. Cinco
Surigao City – Jude Walter S. Ng
Bislig City
Surigao City
Bronze

Table Tennis (Elementary Girls) Single A

Name Division Rank
Angela A. Marianito Butuan City Gold
Crizel Ann C. Cubelo Surigao del Norte Silver
ADS- Althea Marie Dagium
SDS- Kim Aine Betonio
Agusan del Sur
Surigao del Sur
Bronze

Table Tennis (Elementary Girls) Single B

Name Division Rank
MIA C. TORALBA Butuan City Gold
RONAVEIL ANTIPUESTO Agusan del Sur Silver
BISLIG-PRIYA RAMOS
SURIGAO CITY-CHRISTEL LIAN M. ENSOMO
Bislig City
Surigao City
Bronze

Table Tennis (Elementary Girls) Doubles

Name Division Rank
LEAH SEPARES
SAMANTHA KEITH B. HINGPIT
Butuan City Gold
DAISY MARIE C. CALO
SAMANTHA P. MAMPATILAN
Agusan del Sur Silver
ATHENA M. MENIL
JEWEL AGUSTINE NUÑEZ
SDN- JESSICA D. SUAZO
SDS- HANA ERICKE ESCOBIDO
Surigao del Norte
Surigao del Sur
Bronze

Table Tennis (Secondary Boys) Single A

Name Division Rank
JOHN ROBERT M GALLEON Tandag City Gold
KENT JUSTINE G SUYOT Bislig City Silver
MARK (DINAGAT) C MADIOS
SAM HAREM (SURIGAO CITY) L SALAS
Dinagat Islands
Surigao City
Bronze

Table Tennis (Secondary Boys) Single B

Name Division Rank
NELVI JAMES ANOC Butuan City Gold
JOHN ISAACK AMPARADO Agusan del Sur Silver
BAYUGAN- ALJUN MARK MADELO
CABADBARAN- EVAN PAUL INOCENTE
Bayugan City
Cabadbaran City
Bronze

Table Tennis (Secondary Boys) Doubles

Name Division Rank
Josh Mikhael Colon
Kim Vincent Barneso
Butuan City Gold
Christian S. Esteban
Michael Adrian Esteban
Surigao del Sur Silver
John Jose Acolentava
Markh Roi Sabellano
Nathaniel V. Domiquel
Von Derick A. Cantutay
Bayugan City
Surigao del Norte
Bronze

Table Tennis (Secondary Girls) Single A

Name Division Rank
Althea Ade B. Gudes Butuan City Gold
Nicole A. Salte Bislig City Silver
Bayugan- Hanna Pepito
Tandag- Reyzel E. Dela Cruz
Bayugan City
Tandag City
Bronze

Table Tennis (Secondary Girls) Single B

Name Division Rank
BABY JOY NIÑA MARIANITO Butuan City Gold
FAITH L. EVANGELISTA Bislig City Silver
ADS-ANGELINE GULIMAN
SIARGAO-CHIARA RITA B. SINDAY
Agusan del Sur
Siargao Island
Bronze

Table Tennis (Secondary Girls) Doubles

Name Division Rank
Joan Sarvida
Shem Lanson
Bayugan City Gold
Rose Marie C. Bahian
Rosyl V. Cenas
Agusan del Sur Silver
Butuan- Apple L. Conde
Bislig- Dhesiree Kate A. Siason
Bislig- Hara V. Campos
Butuan- Princess Danicha C. Bacalso
Bislig City
Butuan City
Bronze