Sepak Takraw (Elementary Boys) Doubles

Name Division Rank
CHARLS VINCENT T. BALAGA
CHRISTIAN KYLE R. SANCHEZ
JULIUS JR. B. MOZO
PAUL JOSH NOEL S. COGOLIO
Surigao City Gold
JANVER ROLUNA
JURINE P. GIMENA
MIKE ANGELO Y. SERRA
SHAMLEY CLARK KEVIN Q. ARIATE
Tandag City Silver
JAKE BRYAN T. GILO
JASPHER EDANO
JUSTINE E. CUIZON
NORIELL RIVERA
Butuan City Bronze

Sepak Takraw (Elementary Boys) Regu

Name Division Rank
DECXEL SOLLOSO
LIMUEL QUIBAN
PATRIC JAMES DEGAMON
PRINCE DOMINIC TARONGOY
Bislig City Gold
JAKE BRYAN GILO
JASPHIRE EDANO
JUSTINE CUIZON
NORIEL RIVERA
Butuan City Silver
CHARLES VINCENT BALAGA
CHRISTIAN KYLE SANCHEZ
JULIUS MOSO
PAUL JOSH NOEL COGOLIO
Surigao City Bronze

Sepak Takraw (Secondary Boys) Best Regu

Name Division Rank
Don M. Andoy
Elmer Jan A. Gador
Fredian Gelou G. Laguisma
Jose Dizon N. Fabroa
Mark Rhyan C. Saquin
Tandag City Gold
Hezekiah S. Nagasan
Hugh Daryll A. Diaz
Neil Alvin C. Pilan
Reynaldo Jr. D. Asilum
Ricardo Jr. A. Goring
Surigao City Silver
Charles Jr. C. Ravelo
Janos E. Añasco
Mark Kenneth E. Mendoza
Michael Daye S. Sencil
Rixter Jay D. Sapuras
Siargao Island Bronze

Sepak Takraw (Secondary Boys) Team

Name Division Rank
Aiken T. Leray
Aldino Jr. C. Estrada
Don M. Andoy
Elmer Jan A. Gador
Fredian Gelou G. Laguisma
Jecliff G. Maputi
Jemark P. Orquina
Jose Dizon N. Fabroa
Joshe Mark P. Yabut
Lynuel Cris A. Palomar
Mark Rhyan C. Saquin
Michael D. Cañasares
Tandag City Gold
Axzel L. Esquivel
Cleford S. Manzanares
Erick Albert M. Castañeda
Hezekiah S. Nagasan
Hugh Daryll A. Diaz
Jayford B. Edradan
Mikem Joy A. Borja
Neil Alvin C. Pilan
Rafael Vince L. Comboy
Reynaldo Jr. D. Asilum
Ricardo Jr. A. Goring
Vince Tyrone A. Diaz
Surigao City Silver
Andrew Jake P. Goña
Andrie A. Espino
Brix Gabriel V. Escabal
Christian Paul V. Ga
Harvey A. Chua
Ian Kyle C. Sabubu
Ivan Carl L. Tillo
Jay-ar R. Nalitan
Jomar L. Pacot
Kenn Ryan D. Casas
Marvin A. Escamillan
Reyjim C. Sobrepeña
Surigao del Norte Bronze

Sepak Takraw (Secondary Girls) DOUBLE TAKRAW

Name Division Rank
Akelah Jarmaida T. Runas
Hearth B. Makiling
Juhaima P. Panda-ag
Surigao del Norte Gold
Christine Joy G. Alimbaton
Cristal Jane O. Peralta
Divina G. Castro
Tandag City Silver
Honey Let F. Sombrado
Ivy Grace C. Remoso
Princes Rhuby S. Tumampo
Dinagat Islands Bronze

Sepak Takraw (Secondary Girls) Team Regu

Name Division Rank
AKELAH JARMAIDA T RUNAS
HEART B MAKILING
JUHAIMA P PANDA-AG
LYLE GODDYMIRA G BULLO
VERNAH L ROY
Surigao del Norte Gold
CHRISTINE JOY G ALIMBATON
CRISTAL JANE O PERALTA
DIVINA G CASTRO
ELENA MAE O ANA
MAE G DIAZ
Tandag City Silver
DANIELA A ORCULLO
IRISH MIE AVILA
LEA S ARBIOL
MICHA JEAN P BONGABONG
REYANN C YPARRAGUIRRE
Surigao del Sur Bronze