Volleyball (Elementary Boys) VOLLEYBALL

Name Division Rank
Aldrin Kent A Reponte
Anthony Ace H Torres
Benedict John C Balasabas
Blaire Justin M Omac
Christian Jacob A Inoc
Clem Laurence D Dagus
Devon John M Abarico
Jacfren R Ferrer
Jay-ar G Lumintac
Nerfe R Ferrer
Sharey Boy A Gardiola
Zaldy Jr. O Simbajon
Butuan City Gold
Adrian M Amisola
Carl D Llanes
Clarence Lloyd M Ayaton
Eirl Vincent Cahati
Jaidel L Salva
John Luis Immanuel L Toro toro
Kobe Klein J Aca-ac
Natheniel J Abalorio
Reymark P Betco
Vincent Sasis
Winie A Nituda
Zael Jr. A Peroy
Agusan del Norte Silver
Aleah Vincent F Morano
April Boy V Espina
Arcie Mico O Lingo
Charles Billy E Winfield
Clark Jeremy R Obrial
Jaylord T Morales
Jeroud T Cacanindin
Mc Ahl Jay A Muyco
Melver E Alab
Rengie L Larino
Reqael B Vasquez
Vincent C Dagani
Bayugan City Bronze

Volleyball (Elementary Girls) VOLLEYBALL

Name Division Rank
ALIYAH KYLE D. MULATO
HANNAH RHEZ A. MAHINAY
JESSA MAE A. BUHIA
JULIANA LIZ B. SALANG
JUSTINE V. RACAZA
KAMILLE MEI E. CAMPOSANO
LINDSAY M. OBEJA
MARY DOROTHY R. CABINTOY
MICAELLA A. GUION
NOREEN GALE S. PAGUE
SANDRA MAE J. ABUGAN
SESHA ARAH C CHIO
Bislig City Gold
ALLEN TRIXIE MARIE T. ARNAIZ
APRIL NYLESOR O. SALAS
BEA C. CASTILLO
FAITH NICOLE A. MORAGA
JANEL MAE O. CAMARIN
JOCEL HEART N. DAGUINOTAN
JULLIANE ISABELLE RIENE L. CORDERO
LINYVIEV C. BORLEO
MARY CHARLENEE L. JOSOL
MICHAELLA MARIE A. CRISOSTOMO
SAMANTHA L. EBOA
ZYD EPEFANY C. INGUITO
Bayugan City Silver
ANALOU P. ESPINA
ANGEL MAE T. MOLOS
CRENZYL AZEA L. CAWALING
FOREM DIVA KATE D. CALDOZA
GRACE M. BLANCO
KATHLEEN SHEEN F. REQUIRME
KIMBERLY NICOLE P. PEPITO
LALEIN L. GERONA
LESLY J. JAGONASE
NICHOLE DIANE A. DELOSTRICO
PRINCESS FAYE M. RESUS
RAICHIEL M. FERRER
Butuan City Bronze

Volleyball (Secondary Girls) VOLLEYBALL

Name Division Rank
ANGEL MAE HABACON
ANGELIE PLAZA
APRIL GEN B. CORTEZ
DIANNE URIEL A. BRION
FELY TAPAR
FLORDIWENA JOSAFAT
GRACE EVANS CADA
JOYCE T. BASAÑEZ
MARIFE ORILLO
MAY ANTONETTE ORDEDOR
SANDY DELA CERNA
SHIELA SHYNE LONGANILLA
Bislig City Gold
BEA NOREEN F. PAJO
ELOISA ABEGAIL SANTIAGO
ERICA MANGIN
ERIKA YARA
HANNAH MAE MARCELO
HANNAH MARIE C. ANTOR
JANNAH LEI M. JUMAO-AS
KRISTINA CASSANDRA T. GEMINA
MA. CASSANDRA LAURENTE
MIRAFLOR Q. OBENITA
PRECY DIANNE P. CORDENILLO
QUEENEE M. CONSUEGRA
Surigao del Sur Silver
ASHLEY MARIE Y. DAGOHOY
ELAIZA M. FELIAS
JANETTE J. CURILAN
JENI RESSE MAGPATOC
KYLA STELLA A. PIMENTEL
LIZA BETTE D. PALAO
MITCHELLE TAPERLA
MITZI TAPERLA
NORIE JOY D. ASINO
REA ROSE VUELBAN
RIZ PRINCESS M. CAGULA
Agusan del Norte Bronze

Volleyball (Secondary Boys) VOLLEYBALL

Name Division Rank
CHRISTIAN DANIEL T. TAGANAS
CHRISTIAN LLOYD J. MEJORES
DAEBERT LORD A. BARTE
DANIELO L. NEDRUDA
EXEQUIEL HARVEY S. QUEZADA
ISIAH THOMAS S. DUA
JVON CLINT L. BERDIN
KEVIN BOB A. MAGCANTA
PAUL AMADEO Y. JORDAN
PEDRO JR. B. NAVARRO
RALPH ROI R. FELISCUZO
RUTHER S. MONTECINO
Bislig City Gold
CHARLS D. HIBAYA
FRANCES M. DELA SERNA
GREG BON ROCELL S. LANUGON
JASON O. ARBULIENTE
JKIER M. GUTIEREZ
JOMARE MELBORN L. TALDO
KENT C. ARIATE
LAREBEL B. LARESMA
RENJUNE L. MAALA
RICO R. ABAO
RUEL O. CAMPOS
RULLYN M. DELA CRUZ
Surigao del Sur Silver
CAMILE ANDRO S. CORTEZ
CLARENCE JAKE E. OJIL
CLYD JASON L. ESPUERTA
EZEKIEL L. ISIDERIO
FREDDIE JR. A. MANATAD
JACKEY J. AGUIRRE
JEFERSON A. CUANTIOSO
JESUS M. TUYOR
JIRBEN S. AMPARO
JOHN RIO H. PIMENTEL
JUSTIN RONNIE L. WANG
RICHARD P. DIGNOS
Butuan City Bronze