Tennis (Elementary Boys) Singles

Name Division Rank
VINCE LOUISE C. SERNA Butuan City Gold
CHRISTIAN ANTHONY O. PADILLA Butuan City Silver
BIS – JOSHUA KHEINNT ARIES AVILA
SDS – ALLYSON A. CABANILLA
Bislig City
Surigao del Sur
Bronze

Tennis (Elementary Boys) Doubles

Name Division Rank
JOSHUA JAZZ T. CINCO
KIZ BRYAN B. CINCO
Butuan City Gold
ALBERT JOSH PELIGRO
KYLE GIAN VARELA
Bislig City Silver
ADS – JOEMER B. MANZANARES
ADS – VERCEL JOHN DANIEL P. BACUS
TAN – LOUIS JULLIAN DELICONA
TAN – PAOLO ALEJANDRO P. RONQUILLO
Agusan del Sur
Tandag City
Bronze

Tennis (Elementary Girls) Singles

Name Division Rank
CLARE GUYSIE H. GUARDO Surigao del Sur Gold
DENICE FIONA R. ARREZA Surigao del Sur Silver
SC – LEANE HEART ESCOPETE
SC – MARIEL MIRANDAY
Surigao City
Surigao City
Bronze

Tennis (Elementary Girls) Doubles

Name Division Rank
HILARY SOPHIE A. PAAS
SHARA FAITH Y. CORREOS
Surigao del Sur Gold
ALYSSA M. GALEON
RIZZA B. AGUILLON
Butuan City Silver
ADN – JULIANA GOMEZ
ADN – LADY ROSE CABUNOC
ADS – FRANCINE JEAN BERGANIO
ADS – KHEMI RAVELO
Agusan del Norte
Agusan del Sur
Bronze

Tennis (Secondary Boys) Singles

Name Division Rank
VAUGHN SPENCER V. CODILLA Surigao del Norte Gold
CARMELO ANTHONY L. TULDANES Surigao del Sur Silver
ADS – JUNMARK CAHATIAN
SC – RUPERT OHRELLE U. TORTAL
Agusan del Sur
Surigao City
Bronze

Tennis (Secondary Boys) Doubles

Name Division Rank
EMMANUEL II P. PEDROSA
JOHN CARLO D. MAR
Agusan del Sur Gold
FRANCIS LOUIE M. AMAZONA
VINCE A. VERACION
Bislig City Silver
SDN – LANCE RAPHAEL P. ARREZA
SDN – MC JAYSON O. GALINATO
TAN – IVAN C. MACALOS
TAN – RENZO JAY S. MACALOS
Surigao del Norte
Tandag City
Bronze

Tennis (Secondary Girls) Singles

Name Division Rank
ANGELLY S. ESGUERRA Butuan City Gold
APPLE R. CALMARES Surigao del Sur Silver
CBR – JAZMIN ANGELYKA P. BARROQUILLO
SDS – ISSAH MARIE O. LLORENTE
Cabadbaran City
Surigao del Sur
Bronze

Tennis (Secondary Girls) Doubles

Name Division Rank
KYLA JANE B. GENON
LEXCY S. BERGANIO
Agusan del Sur Gold
ALTHEA L. AÑASCO
KAYE ANN L. QUEZADA
Surigao del Sur Silver
BIS – ALYSSA JOANNA A. PELIGRO
BIS – JULEAH D. ARTIAGA
SDN – MG NICHOLE M. BONILLA
SDN – STEPHANIE DAWN U. GERALDINO
Bislig City
Surigao del Norte
Bronze