Table Tennis (Elementary Boys) Single A

Name Division Rank
Joshua C. De Vera Butuan City Gold
Jesse James E. Sarte Surigao City Silver
ADS – Joshua I. Villaester
SIA – Denn C. Capillanes
Agusan del Sur
Siargao Island
Bronze

Table Tennis (Elementary Boys) Single B

Name Division Rank
KYLE T. RUERAS Surigao City Gold
MIKE ADISON L. TAGPUNO Butuan City Silver
SDN- FLOYD VANN T. GALINDO
SIAR – JIVKERT L. ESCOBAL
Siargao Island
Surigao del Norte
Bronze

Table Tennis (Elementary Boys) Doubles

Name Division Rank
JABAN A TANGARA
JUN KRISTOPHER H. ESCOLANO
Butuan City Gold
GERWIN L. MISA
WENDEL R. MABALATAN
Bislig City Silver
ADS-CYRHON LEE V. BAYRON
ADS-RALPH M. NAMBATAC
SIA-DAEJAY A. MAAMO
SIA-MARK JOSEPH SINDAY
Agusan del Sur
Siargao Island
Bronze

Table Tennis (Elementary Girls) Single A

Name Division Rank
JULIE JOY J. RUERAS Surigao City Gold
ABIGAIL M. LUAREZ Bislig City Silver
BAY CATHERINE JOY T. COSIDO
BXU JULIANA C. DE VERA
Bayugan City
Butuan City
Bronze

Table Tennis (Elementary Girls) Single B

Name Division Rank
ANGELA N. MARIANITO Butuan City Gold
MARINELLE M. LIGAN Agusan del Sur Silver
BAY IRIES JANE R. TAMPIPI
BIS ALIAZA P. MONTERO
Bayugan City
Bislig City
Bronze

Table Tennis (Elementary Girls) Doubles

Name Division Rank
DAISY MARIE C CALO
ROSEMARIE C BAHIAN
Agusan del Sur Gold
MIA C TORRALBA
SAMANTHA KEITH B HINGPIT
Butuan City Silver
BIS – LUCYLEN A GALVE
BIS – TRACY JOY G BUENAVISTA
SIA – CHIARA RITA B SINDAY
SIA – ZSAMIAH M ESTALOZA
Bislig City
Siargao Island
Bronze

Table Tennis (Secondary Boys) Single A

Name Division Rank
JAMES WILMAR L. ALBULADORA Cabadbaran City Gold
AVEN JOSEPH A. RIVERA Dinagat Islands Silver
BAY – ALJUN MARK M. MADELO
BIS – EMAN JOHN B. CABACUNGAN
Bayugan City
Bislig City
Bronze

Table Tennis (Secondary Boys) Single B

Name Division Rank
Josh Mikhail G. Colon Butuan City Gold
John Robert M. Galleon Tandag City Silver
ADS – John Isaac Amparado
BIS – Daniel M. Olario
Agusan del Sur
Bislig City
Bronze

Table Tennis (Secondary Boys) Doubles

Name Division Rank
JOHN JOSE B. ACOLENTAVA
MARKH ROI E. SABELLANO
Bayugan City Gold
ALDRIN A. MAQUILING
CLINT RIEL T. ACEVEDO
Surigao del Sur Silver
ADN – EMMANUELLE JOHN U. PARILLO
ADN – MC ED LORENZE L. CASIO
ADS – GLEAMER LUKE B. FENIS
ADS – KARIANE FLOR ANTONNE M. FALCON
Agusan del Norte
Agusan del Sur
Bronze

Table Tennis (Secondary Girls) Single A

Name Division Rank
BABY JOY NIÑA A. MARIANITO Butuan City Gold
REYZEL E. DELACRUZ Tandag City Silver
ADS – BETHANY P. VILLANUEVA
BIS – FAITH L. EVANGELISTA
Agusan del Sur
Bislig City
Bronze

Table Tennis (Secondary Girls) Single B

Name Division Rank
Trisha Anne D. Almeda Bayugan City Gold
Nicole Kate D. Curtina Butuan City Silver
ADS – Allysa Uwaney P. Pedrosa
BIS – Dhesiree Kate A. Siason
Agusan del Sur
Bislig City
Bronze

Table Tennis (Secondary Girls) Doubles

Name Division Rank
ALTHEA JADE B. GUDES
ANNA PATRICIA B. GUDES
Butuan City Gold
JOAN P. SARVIDA
SHEM E. LANZON
Bayugan City Silver
ADS – ALTHEA JANE C. ANOB
ADS – ROSYL V. CENAS
BIS – ANNA MAE R. TENER
BIS – HARA V. CAMPOS
Agusan del Sur
Bislig City
Bronze