Sepak Takraw (Elementary Boys) Team (Junior)

Name Division Rank
Andrew Jake P Gona
Christian Kyle R Sanchez
Erick Albert M Castaneda
Hugh Daryll A Diaz
Surigao City Gold
Christian H Lambatan
Dino S Rubio
Mervin B Guillamar
Ronnel R Sabuero
Bayugan City Silver
Dominic Andrew C Coquilla
Jethro G Jarina
John Lloyd L Payosing
Steven John I Basanez
Bislig City Bronze

Sepak Takraw (Elementary Boys) Doubles

Name Division Rank
ANDREW JAKE P. GONA
CHRISTIAN KYLE R. SANCHEZ
ERICK ALBERT M. CASTANEDA
HUGH DARYLL A. DIAZ
Surigao City Gold
CHRISTIAN H. LAMBATAN
DINO S. RUBIO
MERVIN B. GUILLAMAR
RONNEL R. SABUERO
Bayugan City Silver
CHRISTIAN GERD G. PETERMANN
JARYD JAY M. LOYLOY
JOYRACK S. YEKE
REYMON G. BANAYAD
Dinagat Islands Bronze

Sepak Takraw (Secondary Boys) Best Regu

Name Division Rank
DON ANDOY
ELMAR JAN GADER
FREDIAN GELOU LAGUISMA
FREJAY DE CASTRO
REYNALD JAMES GADDAO
Tandag City Gold
IAN CHARLONE VALLEJOS
IVAN TILLO
JUMAR NONOY
MARVIN ESCABILLAS
RANDEL DOLAR
Surigao del Norte Silver
JOHN PAUL LUNHAYAN
JOHN REYNOLD QUIBAN
JOSE AMONES
NELBERT JOHN EMBALSADO
PHILIP JAMES CASTRO
Butuan City Bronze

Sepak Takraw (Secondary Boys) Team

Name Division Rank
AIKEN T LERAY
ANGELBERT N DADIOS
BOB ALBERT M FALCON
DON M ANDOY
ELMER JAN A GADOR
FERNANDO,JR. C COMPARATIVO
FREDIAN GELOU G LAGUISMA
FREYJAY H DE CASTRO
JAMES CARL P GADDAO
JOSE DIZON N FABROA
REYNALD JAMES P GADDAO
RJ M SARDOVIA
Tandag City Gold
BRIX GABRIEL V ESCABAL
CHRISTIAN PAUL V GA
HARVEY A CHUA
IAN CHARLONE M VALLOZO
IVAN CARL L TILLO
JAY-AR R NALITAN
JOHNNY L YABUT
JUMAR D NONOY
LOUIE KING B SAGA
MARVIN A ESCAMILLAN
RANDEL M DOLAR
REYJIM C SOBREPEÑA
Surigao del Norte Silver
ANGELOU M DALUSA
CHAR JOSEPH F VIOS
CHRISTIAN R ANTIPOLDA
DANIEL C MORENO
JAYSON B CANCIO
JERIC S MALIJAO
JEROME C DEDICATORIA
JOHNDYLLE A JOSOL
NATHANIEL S DUENA
NOEL MAR D JAMISON
RAVEN JHON A JOSAFAT
RHYAN C SAQUIN
Bislig City Bronze

Sepak Takraw (Secondary Girls) DOUBLE TAKRAW

Name Division Rank
CHRISTINE JOY G ALIMBAYON
CRISTAL JANE O PERALTA
DIVINA G CASTRO
LADY ZENNY M ASTORIAS
MAY P DIAZ
Tandag City Gold
CARMELA A MUNOZ
JIREH RICAH C NEBRADA
LEAH BETH B ENGALAN
MARICAR G FLORES
Butuan City Silver
AKELAH JARMAIDA T RUNAS
ANGELINE G BALLESCAS
HEARTH B MAKILING
JUHAIMAH P PANDA-AG
LYLE GOLDYMIRA G BULLO
Surigao del Norte Bronze

Sepak Takraw (Secondary Girls) Team Regu

Name Division Rank
AKELAH JARMAIDA T. RUNAS
ANGELINE G. BALLESCAS
HEARTH B. MAKILING
JUHAIMAH P. PANDAAG
LYLE GOLDY MIRA G. BULLO
Surigao del Norte Gold
CHRISTINE JOY G. ALIMBAYON
CRISTAL JANE O. PERALTA
DIVINA G. CASTRO
LADY ZENNY N. ASTORIAS
MAY P. DIAZ
Tandag City Silver
CARMELA B. MUNOZ
JIREH RICAH C. NEBRADA
LEAH BETH B. ENGALAN
MARICAR G. FLORES
Butuan City Bronze